Podnoszenie kwalifikacji odgrywa ważną rolę w życiu zawodowym, bez względu na dziedzinę, w jakiej się specjalizujemy. Uczestnictwo w różnorodnych kursach pozwala się nam rozwijać, uczyć nowych umiejętności oraz zdobywać doświadczenie.

Aldor oferuje szkolenia w oparciu o wiedzę praktyczną. Wykwalifikowani szkoleniowcy przekazują informacje w sposób klarowny i zrozumiały, dzięki czemu każdy uczestnik zajęć nabędzie niezbędnych umiejętności przydatnych w pracy operatora.

Operator suwnic – kurs w Poznaniu

Wiele zawodów wymaga posiadania odpowiednich kwalifikacji poświadczonych certyfikatami lub dyplomami. Takie można zdobyć na naszym kursie w Poznaniu.

Operator suwnic to opłacalny zawód, który zapewnia wiele ścieżek rozwoju i dobrze płatną posadę w firmie. Osoba obsługująca urządzenie operuje wciągarką przeznaczoną do przemieszczania materiałów w pionie i poziomie, gdy mamy ograniczoną długość toru jazdy.

Operator wózków jezdniowych – kurs w Poznaniu

Na wielu halach produkcyjnych ważną rolę odgrywa operator wózków widłowych. Kurs w Poznaniu został przeznaczony dla wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się nowego zawodu i wykorzystać zdobyte umiejętności w pracy.

Nasi szkoleniowcy przede wszystkim stawiają na praktykę. Uczą, jak obsługiwać maszyny, w jaki sposób zachować bezpieczeństwo swoje oraz innych pracowników. Ich wysokie kwalifikacje pozwalają zachować pełen profesjonalizm, jeśli chodzi o sposób przekazywania wiedzy.

Szkolenia i uprawnienia urządzeń UDT w Poznaniu

Aldor zatrudnia wyłącznie profesjonalnych szkoleniowców, którzy cenią naukę praktycznych umiejętności. Kursy uczą, w jaki sposób prawidłowo i bezpiecznie obsługiwać urządzenia UDT, podnosząc tym samym kwalifikacje zawodowe. Każdy uczestnik, w oparciu o zdobytą wiedzę, będzie mógł podjąć pracę na odpowiednim stanowisku, które będzie gwarantowało wyższe zarobki.